- Jess***Jones
- 2026/04/17
Html -datablad
WxA,LxA_Capacitor Array (IPC).pdfW2A2YA220KAT2A tekniska specifikationer
KYOCERA AVX - W2A2YA220KAT2A Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som KYOCERA AVX - W2A2YA220KAT2A
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | AVX (KYOCERA AVX) |
| Spänningsvärde | 16 V |
| Tolerans | ±10% |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 |
| Leverantörs Device Package | 0508 (1220 Metric) |
| Storlek / Dimension | 0.051' L x 0.083' W (1.30mm x 2.10mm) |
| Serier | IPC |
| betyg | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 0508 (1220 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Antal kondensatorer | 2 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.037' (0.95mm) |
| Dielektriskt material | Ceramic |
| Krets typ | Isolated |
| Kapacitans | 22pF |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som KYOCERA AVX W2A2YA220KAT2A.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | W2A2YA820KAT2A | W2A2YA680KAT2A | W2A2YA330KAT2A | W2A2YA560KAT2A |
| Tillverkare | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| betyg | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Dielektriskt material | - | - | - | - |
| Antal kondensatorer | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Krets typ | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Ladda ner W2A2YA220KAT2A PDF -datablad och KYOCERA AVX -dokumentation för W2A2YA220KAT2A - KYOCERA AVX.
W2A25C472K4Z2AKYOCERA AVXCAP ARRAY
W2A2YC104K4T2AKYOCERA AVXCAP ARRAY
W2A25C104K4Z2AKYOCERA AVXCAP ARRAYDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.