- Jess***Jones
- 2026/04/17
CX10S-HCDACD-P-A-DK00000 tekniska specifikationer
Advanced Energy - CX10S-HCDACD-P-A-DK00000 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Advanced Energy - CX10S-HCDACD-P-A-DK00000
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Advanced Energy |
| Spänning - utgång 6 | 24V |
| Spänning - utgång 5 | 5V |
| Spänning - utgång 4 | 48V |
| Spänning - utgång 3 | 24V |
| Spänning - utgång 2 | 24V |
| Spänning - utgång 1 | 5V |
| Spänning - Isolering | 4 kV |
| Spänning - ingång | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed |
| Standardnummer | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Storlek / Dimension | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Serier | COOLX®1000 |
| Effekt (Watt) | 1000W |
| Paket | Box |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 7 |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Minsta belastning krävs | No |
| Funktioner | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Effektivitet | 93% |
| Ström - Output 6 | 8.3 A |
| Ström - Output 5 | 21 A |
| Ström - Output 4 | 4.17 A |
| Ström - Output 3 | 8.3 A |
| Ström - Output 2 | 3 A |
| Ström - Output 1 | 6 A |
| Basproduktnummer | CX10S |
| Godkännandebyrå | CSA, EN, IEC, UL |
| tillämpningar | ITE (Commercial), Medical |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Nå status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Advanced Energy CX10S-HCDACD-P-A-DK00000.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CX10S-HCDADA-P-A-DK00000 | CX10S-HCDABC-P-A-DK00000 | CX10S-HCDACA-P-A-DK00000 | CX10S-HCDAD0-P-A-DK00000 |
| Tillverkare | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Spänning - utgång 3 | - | - | - | - |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 1 | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ström - Output 6 | - | - | - | - |
| Ström - Output 2 | - | - | - | - |
| Ström - Output 3 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 2 | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Minsta belastning krävs | - | - | - | - |
| Spänning - ingång | - | - | - | - |
| Ström - Output 4 | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Standardnummer | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 5 | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 6 | - | - | - | - |
| Ström - Output 5 | - | - | - | - |
| Effektivitet | - | - | - | - |
| Ström - Output 1 | - | - | - | - |
| Spänning - Isolering | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Antal utgångar | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 4 | - | - | - | - |
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.