- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $33.549 | $33.55 |
0459715115 tekniska specifikationer
Molex - 0459715115 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Molex - 0459715115
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Molex |
| Serier | SEARAY 45971 |
| Tonhöjd | 0.050' (1.27mm) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Antal rader | 10 |
| Antal positioner | 500 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Mated Stacking Heights | 7mm, 7.5mm, 8mm, 8.5mm, 9.5mm, 10mm, 12mm |
| Höjd ovanför styrelsen | 0.201' (5.10mm) |
| Funktioner | Board Guide |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Connector Type | High Density Array, Female |
| Basproduktnummer | 045971 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Molex 0459715115.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 0459715515 | 0459715165 | 0459715315 | 0459714515 |
| Tillverkare | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Höjd ovanför styrelsen | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
Ladda ner 0459715115 PDF -datablad och Molex -dokumentation för 0459715115 - Molex.
0459714413MolexCONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
0459715117MolexCONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD
0459715315MolexSEARAY RECPT ASSY 10X50X6.6 TIN
0459719315MolexSEARAY RECPT ASSY 10X45X6.6 TIN
0459714385MolexCONN HD ARRAY RCPT 320P SMD GOLD
0459715185MolexSEARAY RECPT ASSY 08X50X5.1 TIN
0459714411MolexCONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
0459719163Molex0459719163
0459714317MolexCONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
0459714415MolexSEARAY RECPT ASSY 10X40X7.6 TIN
0459714417MolexCONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
0459719162Molex0459719162
0459719115MolexSEARAY RECPT ASSY 10X45X5.1 TIN
0459715515MolexCONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLDDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.