- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.91 | $1.91 |
TZ092103B000G tekniska specifikationer
Amphenol Anytek - TZ092103B000G Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Amphenol Anytek - TZ092103B000G
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Amphenol Anytek |
| Trådavslutning | Screw - Rising Cage Clamp |
| Wire Gauge | 16-30 AWG |
| Spänning | 300 V |
| Moment - Skruv | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| Serier | TZ |
| Skruvgänga | M2 |
| Skruvmaterial - Plätering | - |
| Positioner per nivå | 9 |
| Tonhöjd | 0.138" (3.50mm) |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | - |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Parning Orientering | Horizontal with Board |
| Bostadsmaterial | - |
| Funktioner | Cover |
| Nuvarande | 10 A |
| Kontaktmaterial - Plating | - |
| Färg | Black |
| Klämmaterial - Plätering | - |
| Basproduktnummer | TZ |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Amphenol Anytek TZ092103B000G.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | TZ092101B000G | TZ072103B000G | TZ082103B000G | TZ072101B000G |
| Tillverkare | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Klämmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Antal nivåer | - | - | - | - |
| Bostadsmaterial | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Färg | - | - | - | - |
| Spänning | - | - | - | - |
| Parning Orientering | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial - Plating | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Moment - Skruv | - | - | - | - |
| Nuvarande | - | - | - | - |
| Skruvmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Skruvgänga | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Trådavslutning | - | - | - | - |
| Positioner per nivå | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
TZ072101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ082101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ092101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ072103B000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ082103B000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM SMDDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.