- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
MAX4450-51.pdfDelnummereringshandbok
Part Numbering System.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.78 | $1.78 |
MAX4450EUK+T tekniska specifikationer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX4450EUK+T Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX4450EUK+T
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Maxim Integrated |
| Spänningsspänning (min) | 4.5 V |
| Spänningsspänning (max) | 11 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 4 mV |
| Leverantörs Device Package | SOT-23-5 |
| Slew Rate | 485V/µs |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | SC-74A, SOT-753 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Utmatningstyp | Rail-to-Rail |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Nuvarande - Tillförsel | 6.5mA |
| Ström - Utgång / kanal | 70 mA |
| Nuvarande - Inmatningsfel | 6.5 µA |
| Basproduktnummer | MAX4450 |
| Förstärkare Typ | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd | 210 MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX4450EUK+T.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MAX4450EUK-T | MAX4450EXK+TG069 | MAX4450EXK+T | MAX4450EXK-T |
| Tillverkare | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänningsspänning (max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ström - Utgång / kanal | - | - | - | - |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Spänning - Ingångsförskjutning | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| -3db bandbredd | - | - | - | - |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Förstärkare Typ | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nuvarande - Inmatningsfel | - | - | - | - |
| Spänningsspänning (min) | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Nuvarande - Tillförsel | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner MAX4450EUK+T PDF -datablad och Analog Devices Inc./Maxim Integrated -dokumentation för MAX4450EUK+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX4450EXKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SC70-5
MAX4447ESE/GG8Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX4447EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION KIT FOR THE MAX4447,
MAX4451EKA+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX4451 ULTRA-SMALL, LOW-COST, 2
MAX4451EKAAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC OPAMP VFB 2 CIRCUIT SOT23-8
MAX4450EUKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
MAX4450EXK+TG069Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC
MAX4450EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX4450 (ULTRA-SMALL, LDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.