- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Html -datablad
Rocker Switch Catalog.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $2.333 | $2.33 |
R13112BBR7 tekniska specifikationer
Bulgin - R13112BBR7 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Bulgin - R13112BBR7
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Arcolectric (Bulgin) |
| Spänningsvärde - AC | 125 V |
| Avslutningsstil | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Byt funktion | On-Off |
| Serier | R13 |
| Panelutskriftsmått | Circular - 20.20mm Dia |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Monteringstyp | Panel Mount, Snap-In |
| Mekaniskt liv | - |
| Ingress Protection | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysningsspänning (Nominell) | 12 VAC |
| Belysningstyp, Färg | Incandescent, Red |
| Funktioner | - |
| Elektriskt liv | - |
| Current Rating (AMPS) | 10A (AC) |
| Färg - Aktuator / Cap | Red |
| Krets | SPST |
| Basproduktnummer | R13112B |
| Aktuator typ | Round - Illuminated |
| Aktuatormarkering | No Marking |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Bulgin R13112BBR7.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | R13112B2BR7 | R13112A2BBR | R13112B2BBL7 | R13112DBB-730W |
| Tillverkare | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Elektriskt liv | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Krets | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Panelutskriftsmått | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Byt funktion | - | - | - | - |
| Färg - Aktuator / Cap | - | - | - | - |
| Belysningstyp, Färg | - | - | - | - |
| Mekaniskt liv | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Belysningsspänning (Nominell) | - | - | - | - |
| Aktuatormarkering | - | - | - | - |
Ladda ner R13112BBR7 PDF -datablad och Bulgin -dokumentation för R13112BBR7 - Bulgin.
R13133LBBR7BulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13135IBB-730AWBulginSPDT ROUND ROCKER SWITCH
R13112B2BBL7BulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13112IBBBulginSPDT ROUND ROCKER SWITCH
R13112A2BBRBulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13112DBB-730WBulginSPDT ROUND ROCKER SWITCH
R13112ABB-068WBulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13135ABB-602AWBulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13135CBBBulginSPDT ROUND ROCKER SWITCH
R13112B2BR7BulginR13112B2BR7
R13112BBR2BulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R13112BBG2BulginSPST ROUND ROCKER SWITCH
R1311NS12DWESTCODEIGBT Module
R1311NS12CWESTCODEIGBT Module
R1311NS12BWESTCODEIGBT ModuleDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.