- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfMiljöinformation
Aries Electronics RoHS Cert.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $9.951 | $9.95 |
| 200+ | $3.971 | $794.20 |
| 500+ | $3.839 | $1,919.50 |
| 1000+ | $3.773 | $3,773.00 |
26-0518-00 tekniska specifikationer
Aries Electronics - 26-0518-00 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Aries Electronics - 26-0518-00
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Aries Electronics, Inc. |
| Typ | SIP |
| Avslutande postlängd | 0.046' (1.17mm) |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 518 |
| Pitch - Post | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Parning | 0.100' (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Antal positioner eller stift (rutnät) | 26 (1 x 26) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Bostadsmaterial | Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled |
| Funktioner | Open Frame |
| Current Rating (AMPS) | 3 A |
| Kontaktmotstånd | - |
| Kontaktmaterial - Post | Brass |
| Kontaktmaterial - Parning | Beryllium Copper |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post | Tin |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Basproduktnummer | 26-0518 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Aries Electronics 26-0518-00.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 26-0518-10 | 26-0518-10H | 26-0518-10T | 26-0518-11 |
| Tillverkare | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics |
| Antal positioner eller stift (rutnät) | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial - Post | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch - Parning | - | - | - | - |
| Material Brännbarhetsbedömning | - | - | - | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Finish - Post | - | - | - | - |
| Avslutande postlängd | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bostadsmaterial | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - | - | - | - |
| Kontaktmotstånd | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontaktmaterial - Parning | - | - | - | - |
Ladda ner 26-0518-00 PDF -datablad och Aries Electronics -dokumentation för 26-0518-00 - Aries Electronics.
26-0501-21Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0501-30Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS TIN
26-0508-21Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0511-10Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS TIN
26-0501-31Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0508-31Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0511-11Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0518-11Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0518-10HAries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0518-11HAries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0518-10Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0508-20Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0508-30Aries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0518-10TAries ElectronicsCONN SOCKET SIP 26POS GOLDDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.