- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -förpackning
Multiple Devices 17/Oct/2012.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $150.708 | $150.71 |
| 200+ | $58.322 | $11,664.40 |
| 500+ | $56.273 | $28,136.50 |
| 1000+ | $55.26 | $55,260.00 |
5962-9755701HPA tekniska specifikationer
Broadcom Limited - 5962-9755701HPA Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Broadcom Limited - 5962-9755701HPA
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Avago Technologies (Broadcom) |
| Spänningsspänning (min) | 4.5 V |
| Spänningsspänning (max) | 5.5 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 600 µV |
| Leverantörs Device Package | 8-DIP |
| Slew Rate | - |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Tube |
| Utmatningstyp | Differential |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Nuvarande - Tillförsel | 10.7mA |
| Ström - Utgång / kanal | 11 mA |
| Nuvarande - Inmatningsfel | 570 nA |
| Basproduktnummer | 5962-9755701 |
| Förstärkare Typ | Isolation |
| -3db bandbredd | 100 kHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Broadcom Limited 5962-9755701HPA.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 5962-9755701HYA | 5962-9755701HPC | 5962-9755701HXA | 5962-9755701EPA |
| Tillverkare | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| -3db bandbredd | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Nuvarande - Tillförsel | - | - | - | - |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förstärkare Typ | - | - | - | - |
| Nuvarande - Inmatningsfel | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Spänning - Ingångsförskjutning | - | - | - | - |
| Spänningsspänning (min) | - | - | - | - |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Spänningsspänning (max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ström - Utgång / kanal | - | - | - | - |
Ladda ner 5962-9755701HPA PDF -datablad och Broadcom Limited -dokumentation för 5962-9755701HPA - Broadcom Limited.
5962-9755701HYCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EXABroadcom LimitedHERMETIC OPTOCOUPLER
5962-9755701EPCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIP
5962-9755701HYABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EPABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.