- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -montering/ursprung
Mult Dev MFG Transfer 01/JUL/2019.pdfHtml -datablad
1000 Series Datasheet.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $3.609 | $3.61 |
| 160+ | $1.397 | $223.52 |
| 480+ | $1.348 | $647.04 |
1101M2S2CQE2 tekniska specifikationer
C&K - 1101M2S2CQE2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som C&K - 1101M2S2CQE2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | C&K |
| Spänningsvärde - DC | 28 V |
| Spänningsvärde - AC | 120 V |
| Avslutningsstil | PC Pin |
| Byt resa | 2.16mm |
| Byt funktion | On-On |
| Serier | 1000 |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -30°C ~ 65°C |
| Operativstyrka | - |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Mekaniskt liv | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Funktioner | Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals |
| Elektriskt liv | 40,000 Cycles |
| Current Rating (AMPS) | 6A (AC/DC) |
| Kontakta Timing | Not Specified |
| Kontaktmaterial | Copper |
| Kontakt Slutför | Silver |
| Krets | SPDT |
| Basproduktnummer | 1101M2S2 |
| Aktuator typ | Standard |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Aktuatorlängd | 3.56mm |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9050 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som C&K 1101M2S2CQE2.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 1101M2S2CQI2 | 1101M2S2CGE2 | 1101M2S2CBE2 | 1101M2S2AQE2 |
| Tillverkare | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Kontakta Timing | - | - | - | - |
| Byt resa | - | - | - | - |
| Elektriskt liv | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Actuator Material | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Mekaniskt liv | - | - | - | - |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Operativstyrka | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Aktuatorlängd | - | - | - | - |
| Byt funktion | - | - | - | - |
| Krets | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Ladda ner 1101M2S2CQE2 PDF -datablad och C&K -dokumentation för 1101M2S2CQE2 - C&K.
1101M2S2CQI2C&KSWITCH SLIDE SPDT 6A 120VDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.