- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
RTA Series Datasheet.pdfRTAP30BCSSD50S tekniska specifikationer
C&K - RTAP30BCSSD50S Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som C&K - RTAP30BCSSD50S
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | C&K |
| Spänningsvärde - DC | 60 V |
| Spänningsvärde - AC | 60 V |
| Avslutningsstil | PC Pin |
| Serier | RTA |
| Panelutskriftsmått | - |
| Paket | Bulk |
| Antal positioner | - |
| Antal poler per däck | - |
| Antal däck | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Index Stoppar | Continuous |
| Funktioner | - |
| Djup bakom panelen | 12.60mm |
| Current Rating (AMPS) | 150mA (AC/DC) |
| Kontakta Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktmaterial | Brass |
| Kontakt Slutför | Silver |
| Krets per däck | BCD with Complement |
| Angle of Throw | 30° |
| Aktuator typ | Round (5.9mm Dia) |
| Aktuatorlängd | 50.00mm |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som C&K RTAP30BCSSD50S.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | RTAP30BCSSD25S | RTAP30206SSD50S | RTAP30206B06SD25S | RTAP30112B12SD25S |
| Tillverkare | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Kontakta Timing | - | - | - | - |
| Aktuatorlängd | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Panelutskriftsmått | - | - | - | - |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Angle of Throw | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Djup bakom panelen | - | - | - | - |
| Krets per däck | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Index Stoppar | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal däck | - | - | - | - |
| Antal poler per däck | - | - | - | - |
Ladda ner RTAP30BCSSD50S PDF -datablad och C&K -dokumentation för RTAP30BCSSD50S - C&K.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.