- Yuki***aka88
- 2026/05/26
CA3100E24-22PB15 tekniska specifikationer
ITT Cannon, LLC - CA3100E24-22PB15 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som ITT Cannon, LLC - CA3100E24-22PB15
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Cannon (ITT Cannon) |
| Spänningsvärde | 50V |
| Uppsägning | Crimp |
| Skärm | Shielded |
| Shell Storlek, MIL | - |
| Skallstorlek - Infoga | 24-22 |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serier | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Primärmaterial | Metal |
| Paket | Bulk |
| Orientering | N (Normal) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal positioner | 4 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Monteringsfunktion | Flange |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funktioner | - |
| Fästningstyp | Reverse Bayonet Lock |
| Current Rating (AMPS) | 74A |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | Silver |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Färg | Olive Drab |
| Basproduktnummer | CA310 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som ITT Cannon, LLC CA3100E24-22PB15.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CA3100E24-22PWB15F80A232 | CA3100E24-22PWB15 | CA3100E24-22PB01A176 | CA3100E24-22P-B-01-08 |
| Tillverkare | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Orientering | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Skallstorlek - Infoga | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Avsluta - Parning | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Färg | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Primärmaterial | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Shell Storlek, MIL | - | - | - | - |
| Fästningstyp | - | - | - | - |
| Skärm | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Monteringsfunktion | - | - | - | - |
| Shell Material | - | - | - | - |
CA3100E24-22P-B-F97-F0ITT Cannon, LLCCONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MT
CA3100E24-22PB01-09ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
CA3100E24-22PWB15ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
CA3100E24-22PITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4P SILV SLDR CUP
CA3100E24-22PB02ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
CA3100E24-22SITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 4P SILV SLDR CUP
CA3100E24-22S-B-01ITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA3100E24-22PBF80ITT Cannon, LLCCB 4C 4#8 PIN RECP WALL
CA3100E24-22PB01A176ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
CA3100E24-22PBITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4P SILV SLDR CUP
CA3100E24-22PBF80-09ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
CA3100E24-22SBITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 4P SILV SLDR CUP
CA3100E24-22PWB15F80A232ITT Cannon, LLCCAB 4C 4#8 PIN RECP
CA3100E24-20SF80A206ITT Cannon, LLCER 11C 9#16 2#12 SKT RECP WALL
CA3100E24-22PWF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
CA3100E24-22P-B-01-08ITT Cannon, LLCCIRCULAR
CA3100E24-22P02ITT Cannon, LLCER 4C 4#8 PIN RECP
CA3100E24-22PF80ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.