- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $153.31 | $153.31 |
DA2-B0-46-450-121-C tekniska specifikationer
Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Carling Technologies |
| Spänningsvärde - DC | 80 V |
| Spänningsvärde - AC | 277 V |
| Serier | D |
| Paket | Bulk |
| Antal poler | 2 |
| Monteringstyp | DIN Rail |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Belysning | None |
| Current Rating (AMPS) | 5A |
| Brytartyp | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Godkännandebyrå | CSA, UL |
| Aktuator typ | Lever |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Carling Technologies DA2-B0-46-450-121-C.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | DA2-B0-46-450-11C-C | DA2-B0-46-450-12C-C | DA2-B0-46-410-1B1-C | DA2-B0-46-245-1B1-C |
| Tillverkare | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Belysning | - | - | - | - |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Antal poler | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Brytartyp | - | - | - | - |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Belysningsspänning (Nominell) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
DA2-B0-46-210-112-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-44-620-131-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-245-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-435-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-615-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-480-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-610-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-440-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-11C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-210-132-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-460-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-410-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.