- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
GXL Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.269 | $0.27 |
EGXL160ELL221MJC5S tekniska specifikationer
United Chemi-Con - EGXL160ELL221MJC5S Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som United Chemi-Con - EGXL160ELL221MJC5S
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Chemi-Con |
| Spänningsvärde | 16 V |
| Tolerans | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Storlek / Dimension | 0.394' Dia (10.00mm) |
| Serier | GXL |
| Ripple Current @ Low Frequency | 400 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 800 mA @ 100 kHz |
| betyg | AEC-Q200 |
| Polarisering | Polar |
| Förpackning / Fodral | Radial, Can |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Livstid @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Spridning av bly | 0.197' (5.00mm) |
| Impedans | 170 mOhms |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.551' (14.00mm) |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - |
| Kapacitans | 220 µF |
| tillämpningar | Automotive |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som United Chemi-Con EGXL160ELL221MJC5S.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | EGXL160ELL331MJC5S | EGXL250ELL221MJC5S | EGXL160ETD221MJC5S | EGXL100ELL471MJC5S |
| Tillverkare | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Impedans | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| betyg | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Livstid @ Temp. | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Size | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Polarisering | - | - | - | - |
Ladda ner EGXL160ELL221MJC5S PDF -datablad och United Chemi-Con -dokumentation för EGXL160ELL221MJC5S - United Chemi-Con.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.