- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
CS4961xx Family.pdfHtml -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -design/specifikation
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfPCN -förpackning
2.73KHz.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $39.69 | $39.69 |
| 200+ | $15.84 | $3,168.00 |
| 500+ | $15.31 | $7,655.00 |
| 1000+ | $15.05 | $15,050.00 |
CS496112-CQZR tekniska specifikationer
Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Cirrus Logic |
| Spänning - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Spänning - kärna | 1.80V |
| Typ | Ethernet |
| Leverantörs Device Package | 144-LQFP (20x20) |
| Serier | CobraNet® |
| Förpackning / Fodral | 144-LQFP |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | External |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | ASI, CobraNet, EBI/EMI, HMI, SSAI, UART/USART |
| Klockfrekvens | 24.576MHz |
| Basproduktnummer | CS496112 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 2 (1 Year) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Cirrus Logic Inc. CS496112-CQZR.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CS496112-IQZR | CS496102-CQZR | CS496122-CQZR | CS496112-CQZ |
| Tillverkare | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner CS496112-CQZR PDF -datablad och Cirrus Logic Inc. -dokumentation för CS496112-CQZR - Cirrus Logic Inc..
CS4955-CQCIRRUS
CS4956-420
CS4967EF
CS4956EO
CS4956EO-420SEMICOA
CS4968ENDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.