- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
DDTC114ELP.pdfMiljöinformation
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -montering/ursprung
Mult Dev A/T Chg 5/Apr/2021.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 5+ | $0.05 | $0.25 |
| 50+ | $0.041 | $2.05 |
| 150+ | $0.037 | $5.55 |
| 500+ | $0.033 | $16.50 |
| 3000+ | $0.031 | $93.00 |
| 6000+ | $0.029 | $174.00 |
DDTC114ELP-7 tekniska specifikationer
Diodes Incorporated - DDTC114ELP-7 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Diodes Incorporated - DDTC114ELP-7
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Diodes Incorporated |
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 10mA, 70mA |
| Transistortyp | NPN - Pre-Biased |
| Leverantörs Device Package | X1-DFN1006-3 |
| Serier | - |
| Motstånd - Emitterbas (R2) | 10 kOhms |
| Motstånd - Bas (R1) | 10 kOhms |
| Effekt - Max | 250 mW |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 3-UFDFN |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvens - Övergång | 250 MHz |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 50mA, 5V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max) | 1µA |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max) | 100 mA |
| Basproduktnummer | DDTC114 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Diodes Incorporated DDTC114ELP-7.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | DDTC114EUA-7-F | DDTC114EE-7 | DDTC114ECA-7-F-50 | DDTC114EUA-7 |
| Tillverkare | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Effekt - Max | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serier | - | - | - | - |
| Motstånd - Emitterbas (R2) | - | - | - | - |
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Motstånd - Bas (R1) | - | - | - | - |
| Frekvens - Övergång | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Transistortyp | - | - | - | - |
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Ladda ner DDTC114ELP-7 PDF -datablad och Diodes Incorporated -dokumentation för DDTC114ELP-7 - Diodes Incorporated.
DDTC114ECADiodes Incorporated
DDTC114EU-7Diodes IncorporatedDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.