- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
ZLLS2000.pdfMiljöinformation
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -design/specifikation
Leadframe Material Update 09/Apr/2014.pdf ZLLS1000TA,2000TA,410TA 14/Apr/2010.pdfPCN -montering/ursprung
Additional Wafer Back Grinding 04/Jan/2021.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.326 | $0.33 |
| 10+ | $0.263 | $2.63 |
| 30+ | $0.234 | $7.02 |
| 100+ | $0.201 | $20.10 |
| 500+ | $0.185 | $92.50 |
| 1000+ | $0.176 | $176.00 |
ZLLS2000TA tekniska specifikationer
Diodes Incorporated - ZLLS2000TA Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Diodes Incorporated - ZLLS2000TA
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Diodes Incorporated |
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om | 540 mV @ 2 A |
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max) | 40 V |
| Teknologi | Schottky |
| Leverantörs Device Package | SOT-23-6 |
| Fart | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serier | - |
| Omvänd återställningstid (trr) | 6 ns |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | SOT-23-6 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur - korsning | 150°C (Max) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr | 40 µA @ 30 V |
| Aktuell - Genomsnittlig Rectified (Io) | 2.2A |
| Kapacitans @ Vr, F | 65pF @ 30V, 1MHz |
| Basproduktnummer | ZLLS2000 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Diodes Incorporated ZLLS2000TA.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ZLLS2000QTA | ZLLS1000TA-79 | ZLLS2000QTC | ZLLS1000TA |
| Tillverkare | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aktuell - Genomsnittlig Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur - korsning | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om | - | - | - | - |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr | - | - | - | - |
| Kapacitans @ Vr, F | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Omvänd återställningstid (trr) | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Fart | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner ZLLS2000TA PDF -datablad och Diodes Incorporated -dokumentation för ZLLS2000TA - Diodes Incorporated.
ZLLS1000Diodes Incorporated
ZLLS400-7Diodes Incorporated
ZLLS3S50TADiodes Incorporated
ZLLS410-7Diodes Incorporated
ZLLS350SUNMATEDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.