- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfMiljöinformation
Material Compliance.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $7.685 | $7.69 |
MAL205159681E3 tekniska specifikationer
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL205159681E3 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL205159681E3
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Draloric/Vishay |
| Spänningsvärde | 100 V |
| Tolerans | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Storlek / Dimension | 0.984' Dia (25.00mm) |
| Serier | 051 PEC-PW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.74 A @ 100 Hz |
| betyg | - |
| Polarisering | Polar |
| Förpackning / Fodral | Radial, Can - 3 Lead |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Box (TB) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Livstid @ Temp. | 12000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly | 0.492' (12.50mm) |
| Impedans | 130 mOhms |
| Höjd - Sittande (Max) | 1.378' (35.00mm) |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 190mOhm @ 100Hz |
| Kapacitans | 680 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL205159681E3.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MAL205159682E3 | MAL205159102E3 | MAL205159103E3 | MAL205159152E3 |
| Tillverkare | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Polarisering | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Livstid @ Temp. | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| betyg | - | - | - | - |
| Impedans | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Size | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Ladda ner MAL205159681E3 PDF -datablad och Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components -dokumentation för MAL205159681E3 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.