- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
LPC435x,3x,2x,1x Datasheet.pdfPCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $11.02 | $11.02 |
| 30+ | $10.46 | $313.80 |
LPC4337JBD144E tekniska specifikationer
NXP USA Inc. - LPC4337JBD144E Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som NXP USA Inc. - LPC4337JBD144E
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | NXP Semiconductors |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 2.2V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 144-LQFP (20x20) |
| Fart | 204MHz |
| Serier | LPC43xx |
| RAM-storlek | 136K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 1MB (1M x 8) |
| kringutrustning | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 144-LQFP |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Oscillatortyp | Internal |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antal I / O | 83 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | 16K x 8 |
| Datakonverterare | A/D 8x10b; D/A 1x10b |
| Kärnstorlek | 32-Bit Dual-Core |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4/M0 |
| Anslutningar | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, Microwire, SD, SPI, SSI, SSP, UART/USART, USB, USB OTG |
| Basproduktnummer | LPC4337 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som NXP USA Inc. LPC4337JBD144E.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | LPC4333JET100E | LPC4337JET100551 | LPC4337JET256Y | LPC4333JET256,551 |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Antal I / O | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| RAM-storlek | - | - | - | - |
| kringutrustning | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| EEPROM-storlek | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Anslutningar | - | - | - | - |
| Oscillatortyp | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Datakonverterare | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Fart | - | - | - | - |
| Programminnesstorlek | - | - | - | - |
| Kärnstorlek | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Programminne Typ | - | - | - | - |
Ladda ner LPC4337JBD144E PDF -datablad och NXP USA Inc. -dokumentation för LPC4337JBD144E - NXP USA Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.