- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -montering/ursprung
2.73KHz.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $5.463 | $5.46 |
| 200+ | $2.115 | $423.00 |
| 500+ | $2.04 | $1,020.00 |
| 1000+ | $2.003 | $2,003.00 |
MC34704BEPR2 tekniska specifikationer
NXP USA Inc. - MC34704BEPR2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som NXP USA Inc. - MC34704BEPR2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | NXP Semiconductors |
| Spänning - Tillförsel | 2.7V ~ 5.5V |
| Leverantörs Device Package | 56-QFN-EP (7x7) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Nuvarande - Tillförsel | 86mA |
| Basproduktnummer | MC34704 |
| tillämpningar | Processor |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som NXP USA Inc. MC34704BEPR2.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MC34704AEPR2 | MC34704AEPR2 | MC34704BEP | MC34704AEP |
| Tillverkare | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nuvarande - Tillförsel | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Ladda ner MC34704BEPR2 PDF -datablad och NXP USA Inc. -dokumentation för MC34704BEPR2 - NXP USA Inc..
MC3470APMOTOROLA
MC3470PMOTOROLADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.