- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DSP56321VL240 tekniska specifikationer
Freescale Semiconductor - DSP56321VL240 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Freescale Semiconductor - DSP56321VL240
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.60V |
| Typ | Fixed Point |
| Leverantörs Device Package | 196-MAPBGA (15x15) |
| Serier | DSP56K/Symphony |
| Förpackning / Fodral | 196-BGA |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 576kB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (576B) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | Host Interface, SSI, SCI |
| Klockfrekvens | 240MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Freescale Semiconductor DSP56321VL240.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | DSP56321VL240 | DSP56321VL220-NXP | DSP56321VL200 | DSP56321VL220 |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
DSP56362PV100MOTDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.