- Bran***Lewis
- 2026/05/11
MK10DN32VLH5 tekniska specifikationer
Freescale Semiconductor - MK10DN32VLH5 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Freescale Semiconductor - MK10DN32VLH5
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Fart | 50MHz |
| Serier | Kinetis K10 |
| RAM-storlek | 8K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 32KB (32K x 8) |
| kringutrustning | DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 64-LQFP |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Oscillatortyp | Internal |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antal I / O | 44 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | A/D 19x16b |
| Kärnstorlek | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Anslutningar | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Basproduktnummer | MK10DN32 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Freescale Semiconductor MK10DN32VLH5.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MK10DN32VLH5 | MK10DN32VLF5 | MK10DN128VLH5 | MK10DN128VLH5R |
| Tillverkare | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Oscillatortyp | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| kringutrustning | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Antal I / O | - | - | - | - |
| Anslutningar | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Programminnesstorlek | - | - | - | - |
| Programminne Typ | - | - | - | - |
| Fart | - | - | - | - |
| Kärnstorlek | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| RAM-storlek | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| EEPROM-storlek | - | - | - | - |
| Datakonverterare | - | - | - | - |
MK10DN128VLH5RDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.