- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.043 | $1.04 |
| 10+ | $0.901 | $9.01 |
| 30+ | $0.823 | $24.69 |
| 100+ | $0.734 | $73.40 |
| 500+ | $0.696 | $348.00 |
| 1500+ | $0.678 | $1,017.00 |
0157010.DR tekniska specifikationer
Littelfuse Inc. - 0157010.DR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Littelfuse Inc. - 0157010.DR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Littelfuse |
| Spänningsvärde - DC | 125 V |
| Spänningsvärde - AC | 125 V |
| Storlek / Dimension | 0.256' L x 0.146' W x 0.154' H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) |
| Serier | NANO²® 157 |
| Respons tid | Fast Blow |
| Förpackning / Fodral | 2-SMD, Square End Block with Clip |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Requires Holder, Surface Mount |
| Smältning I²t | 26.46 |
| Säkringstyp | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC kall motstånd | 0.0058 Ohms |
| Current Rating (AMPS) | 10 A |
| Färg | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning | 35A AC, 50A DC |
| Godkännandebyrå | cULus, PSE |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Littelfuse Inc. 0157010.DR.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 0157004.DR | 0157004.DRT | 015701.6DR | 015701.5DRT |
| Tillverkare | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Säkringstyp | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| DC kall motstånd | - | - | - | - |
| Smältning I²t | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Respons tid | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner 0157010.DR PDF -datablad och Littelfuse Inc. -dokumentation för 0157010.DR - Littelfuse Inc..
0157160000WeidmüllerRELAY GEN PURPOSE SPDT 120V
015701.6DRLittelfuse Inc.FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD
0157261202WeidmüllerMARKING SYS DEK 5 1=50PC
0157261187WeidmüllerMARKING SYS DEK 5 PE 1=50PCDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.