- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.34 | $0.34 |
C917U680JYSDAAWL45 tekniska specifikationer
KEMET - C917U680JYSDAAWL45 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som KEMET - C917U680JYSDAAWL45
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | KEMET |
| Spänningsvärde | 400VAC |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | - |
| Temperatur koefficient | SL |
| Storlek / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier | C900 |
| betyg | X1, Y2 |
| Förpackning | Bulk |
| Förpackning / Fodral | Radial, Disc |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 54 Weeks |
| Bly stil | Straight |
| Spridning av bly | 0.295" (7.50mm) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| detaljerad beskrivning | 68pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc |
| Kapacitans | 68pF |
| tillämpningar | Safety |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som KEMET C917U680JYSDAAWL45.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | C917U680JYSDAAWL40 | C917U680JYSDBAWL45 | C917U680JYSDAAWL50 | C917U680JYSDAAWL35 |
| Tillverkare | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Förpackning | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tillverkarens normala ledtid | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| detaljerad beskrivning | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
C917U620JZSDCAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETY
C917U680JYSDAAWL50KEMETCAP CER DISC SAFETY
C917U680JYSDAAWL30KEMETCAP CER DISC SAFETYDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.