- Jess***Jones
- 2026/04/17
Html -datablad
SBSMC Series.pdfMiljöinformation
Environmental Status Syfer.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.748 | $1.75 |
| 200+ | $0.677 | $135.40 |
| 500+ | $0.653 | $326.50 |
| 1000+ | $0.642 | $642.00 |
SBSMC5000682MXT tekniska specifikationer
Knowles Syfer - SBSMC5000682MXT Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Knowles Syfer - SBSMC5000682MXT
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Spänningsvärde | 500V |
| Tolerans | ±20% |
| Tråd storlek | - |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serier | SBSM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Insertion Loss | 44dB @ 100MHz |
| Höjd (Max) | 0.133" (3.38mm) |
| DC-resistans (DCR) (Max) | - |
| Nuvarande | 20 A |
| Kapacitans | 6800 pF |
| Basproduktnummer | SBSMC |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Knowles Syfer SBSMC5000682MXT.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SBSMC5000682MXB | SBSMC5000683MXT | SBSMC5000682MXR | SBSMC5000472MXT |
| Tillverkare | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| betyg | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Nuvarande | - | - | - | - |
| Tråd storlek | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| DC-resistans (DCR) (Max) | - | - | - | - |
| Höjd (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
Ladda ner SBSMC5000682MXT PDF -datablad och Knowles Syfer -dokumentation för SBSMC5000682MXT - Knowles Syfer.
SBSMP1000224MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000473MXBKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000683MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMP0500474MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000472MXBKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000683MXBKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000472MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000473MXTKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000333MXTKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000472MXTKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000682MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMP1000224MXBKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000682MXBKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTER
SBSMC5000473MXRKnowles SyferSURFACE MOUNT C AND PI FILTERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.