- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.451 | $0.45 |
| 200+ | $0.175 | $35.00 |
| 500+ | $0.169 | $84.50 |
| 1000+ | $0.166 | $166.00 |
SP8K22HZGTB tekniska specifikationer
Rohm Semiconductor - SP8K22HZGTB Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Rohm Semiconductor - SP8K22HZGTB
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | LAPIS Technology |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 1mA |
| Teknologi | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverantörs Device Package | 8-SOP |
| Serier | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 46mOhm @ 4.5A, 10V |
| Effekt - Max | 1.4W (Ta) |
| Förpackning / Fodral | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds | 550pF @ 10V |
| Gate Laddning (Qg) (Max) @ Vgs | 9.6nC @ 5V |
| FET-funktionen | - |
| Avlopp till källspänning (Vdss) | 45V |
| Ström - Kontinuerlig avlopp (Id) @ 25 ° C | 4.5A (Ta) |
| Konfiguration | 2 N-Channel (Dual) |
| Basproduktnummer | SP8K22 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Rohm Semiconductor SP8K22HZGTB.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SP8K24HZGTB | SP8K22FRATB | SP8K22FU6TB | SP8K24FRATB |
| Tillverkare | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Effekt - Max | - | - | - | - |
| Konfiguration | - | - | - | S/H-ADC |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Gate Laddning (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| FET-funktionen | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Avlopp till källspänning (Vdss) | - | - | - | - |
| Ström - Kontinuerlig avlopp (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
SP8K24-TBVBSEMI
SP8K2-TBVBSEMI
SP8K22-TBVBSEMIDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.