- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
66AK2H14,12,06.pdf66AK2H12AXAAW2 tekniska specifikationer
Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - 66AK2H12AXAAW2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Spänning - kärna | Variable |
| Typ | DSP+ARM® |
| Leverantörs Device Package | 1517-FCBGA (40x40) |
| Serier | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Förpackning / Fodral | 1517-BBGA, FCBGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM | 12.75MB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (384kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Klockfrekvens | 1.2GHz |
| Basproduktnummer | 66AK2 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A002A1 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments 66AK2H12AXAAW2.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 66AK2H12AAAWA24 | 66AK2H12AAAW2 | 66AK2H12AAAW24 | 66AK2H12BXAAW2 |
| Tillverkare | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
Ladda ner 66AK2H12AXAAW2 PDF -datablad och Texas Instruments -dokumentation för 66AK2H12AXAAW2 - Texas Instruments.
66AK2H06DAAWA24Texas Instruments66AK2H06DAAWA24
66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12BXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC FCBGA
66AK2H12BAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12DAAWA24Texas Instruments66AK2H12DAAWA24
66AK2H12AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H12DAAWA2Texas Instruments66AK2H12DAAWA2
66AK2H06DAAW2Texas Instruments
66AK2H12BAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H06DAAW24Texas Instruments66AK2H06DAAW24
66AK2H12DAAW24Texas Instruments66AK2H12DAAW24
66AK2H12DAAW2Texas Instruments66AK2H12DAAW2
66AK2H12BAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGA
66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517BGA
66AK2H06DAAWA2Texas Instruments66AK2H06DAAWA2
66AK2H12BAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC 1517FCBGADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.