- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -förpackning
New Tray 14/Sep/2020.pdfHtml -datablad
TMSDC6727B/26B/22B/20.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $19.98 | $19.98 |
| 200+ | $7.73 | $1,546.00 |
| 500+ | $7.46 | $3,730.00 |
| 1000+ | $7.33 | $7,330.00 |
TMS320C6727BZDH300 tekniska specifikationer
Texas Instruments - TMS320C6727BZDH300 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - TMS320C6727BZDH300
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.20V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 256-BGA (17x17) |
| Serier | TMS320C672x |
| Förpackning / Fodral | 256-BGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 90°C (TC) |
| On-Chip RAM | 288kB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (384kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI |
| Klockfrekvens | 300MHz |
| Basproduktnummer | TMS320 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments TMS320C6727BZDH300.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | TMS320C6727ZDH300 | TMS320C6727BGDH350 | TMS320C6727BZDH250 | TMS320C6727GDH300 |
| Tillverkare | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner TMS320C6727BZDH300 PDF -datablad och Texas Instruments -dokumentation för TMS320C6727BZDH300 - Texas Instruments.
TMS320C6727BZDHTexas Instruments
TMS320C6727GDHTexas Instruments
TMS320C6727BGDH300Texas Instruments
TMS320C6727BZDH350Texas InstrumentsDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.