- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $40.874 | $40.87 |
TMSC6727BZDH350TAN tekniska specifikationer
Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.40V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 256-BGA (17x17) |
| Serier | TMS320C672x |
| Förpackning | Tray |
| Förpackning / Fodral | 256-BGA |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 90°C (TC) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| On-Chip RAM | 288kB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (384 kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid | 9 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gränssnitt | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI |
| Klockfrekvens | 350MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Luminary Micro / Texas Instruments TMSC6727BZDH350TAN.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | TMSC6727BZDH300TAN | TMSDC6727BZDHA250 | TMSDC6727BGDHA250 | TMSDM642AZDK5TAN |
| Tillverkare | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Tillverkarens normala ledtid | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Förpackning | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
TMSC33AA071PZQTexas Instruments
TMSDC6727BGDH250ATexas Instruments
TMSC6727BZDH300TANLuminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL SIGNAL PROCESSOR 256BGA
TMSDC6727BGDHATexas Instruments
TMSC339A084PZQTexas Instruments
TMSDDVI602AZDK600Texas Instruments
TMSC33AA062PZQTexas Instruments
TMSC346BA004PZ-TRTexas Instruments
TMSC33AA056PZQTexas Instruments
TMSC346BA020PZ-TNA
TMSCO1Schneider ElectricSMARTMODULECANOPEN-1SUBD9
TMSC346BA009PZ-TNADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.