- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $132.43 | $132.43 |
VCBUP7CT1 tekniska specifikationer
Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Spänning - kärna | 1.30V |
| Typ | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) |
| Serier | TMS320DM646x, DaVinci™ |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM | 248kB |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Icke-flyktigt minne | ROM (8 kB) |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid | 6 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gränssnitt | EBI/EMI, Ethernet, HPI, I²C, McASP, PCI, SPI, UART, USB |
| Klockfrekvens | 1GHz DSP, 500MHz ARM® |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Luminary Micro / Texas Instruments VCBUP7CT1.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | VCBUP7CCUT6 | VCBUP7CT7 | VCBU3730GSCUS100 | VCBUP7TC6 |
| Tillverkare | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Typ | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Tillverkarens normala ledtid | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
VCBUC8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAAJ0B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VCBUP8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAS00B-AZC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.