- Bran***Lewis
- 2026/05/11
VCE6467TZUTL1 tekniska specifikationer
Texas Instruments - VCE6467TZUTL1 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - VCE6467TZUTL1
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Spänning - kärna | 1.30V |
| Typ | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) |
| Leverantörs Device Package | 529-FCBGA (19x19) |
| Serier | TMS320DM646x, DaVinci™ |
| Förpackning / Fodral | 529-BFBGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM | 248kB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (8kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | EBI/EMI, Ethernet, HPI, I²C, McASP, PCI, SPI, UART, USB |
| Klockfrekvens | 1GHz DSP, 500MHz ARM® |
| Basproduktnummer | VCE646 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments VCE6467TZUTL1.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | VCE6467TZUTL1 | VCE20US12 | VCE20US09 | VCE40US05 |
| Tillverkare | Texas Instruments | XP Power | XP Power | XP Power |
| Förpackning / Fodral | 529-BFBGA | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module |
| Basproduktnummer | VCE646 | - | - | - |
| Serier | TMS320DM646x, DaVinci™ | VCE20 (20W) | VCE20 (20W) | VCE40 (40W) |
| Icke-flyktigt minne | ROM (8kB) | - | - | - |
| Typ | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| Monteringstyp | Surface Mount | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Spänning - kärna | 1.30V | - | - | - |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C (TC) | -25°C ~ 70°C (With Derating) | -25°C ~ 70°C (With Derating) | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Paket | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Klockfrekvens | 1GHz DSP, 500MHz ARM® | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | 529-FCBGA (19x19) | - | - | - |
| On-Chip RAM | 248kB | - | - | - |
| Spänning - I / O | 1.8V, 3.3V | - | - | - |
| Gränssnitt | EBI/EMI, Ethernet, HPI, I²C, McASP, PCI, SPI, UART, USB | - | - | - |
VCEW1158LCS-TRStanley ElectricDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.