- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfX66AK2H12AAAWA2 tekniska specifikationer
Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Spänning - kärna | Variable |
| Typ | DSP+ARM® |
| Leverantörs Device Package | 1517-FCBGA (40x40) |
| Serier | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Förpackning / Fodral | 1517-BBGA, FCBGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 100°C (TC) |
| On-Chip RAM | 12.75MB |
| Icke-flyktigt minne | ROM (384kB) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Klockfrekvens | 1.2GHz |
| Basproduktnummer | X66AK2 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments X66AK2H12AAAWA2.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | X66AK2H12AAAWA24 | X66AK2H12AAAW2 | X66AK2H12AAWA2 | X66AK2H12AAWA24 |
| Tillverkare | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serier | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
Ladda ner X66AK2H12AAAWA2 PDF -datablad och Texas Instruments -dokumentation för X66AK2H12AAAWA2 - Texas Instruments.
X66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H70XAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.