- Jess***Jones
- 2026/04/17
Html -datablad
MPQ2013A.pdfMiljöinformation
MonolithicPower Systems Environmental Compliance D.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.825 | $0.83 |
MPQ2013AGQ-25-Z tekniska specifikationer
Monolithic Power Systems Inc. - MPQ2013AGQ-25-Z Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Monolithic Power Systems Inc. - MPQ2013AGQ-25-Z
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Monolithic Power Systems |
| Spänningsavbrott (Max) | 1.3V @ 150mA |
| Spänning - utgång (min / fast) | 2.5V |
| Spänning - utgång (max) | - |
| Spänning - Ingång (Max) | 40V |
| Leverantörs Device Package | 8-QFN (3x3) |
| Serier | - |
| Skyddsfunktioner | Over Current, Over Temperature |
| Förpackning / Fodral | 8-VDFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Utmatningstyp | Fixed |
| Utgångskonfiguration | Positive |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal tillsynsmyndigheter | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ström - Tillförsel (Max) | 50 µA |
| Nuvarande - Quiescent (Iq) | 10 µA |
| Strömutgång | 150mA |
| Kontrollfunktioner | Enable |
| Basproduktnummer | MPQ2013 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Monolithic Power Systems Inc. MPQ2013AGQ-25-Z.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MPQ2013AGQ-25-AEC1-Z | MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | MPQ2013AGQ-25-P | MPQ2013AGQ-25-AEC1-P |
| Tillverkare | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. |
| Spänning - Ingång (Max) | - | - | - | - |
| Kontrollfunktioner | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ström - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Nuvarande - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Spänning - utgång (max) | - | - | - | - |
| Spänning - utgång (min / fast) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serier | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Strömutgång | - | - | - | - |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| PSRR | - | - | - | - |
| Utgångskonfiguration | - | - | - | - |
| Antal tillsynsmyndigheter | - | - | - | - |
| Spänningsavbrott (Max) | - | - | - | - |
| Skyddsfunktioner | - | - | - | - |
Ladda ner MPQ2013AGQ-25-Z PDF -datablad och Monolithic Power Systems Inc. -dokumentation för MPQ2013AGQ-25-Z - Monolithic Power Systems Inc..
MPQ2013AGQ-5Monolithic Power Systems
MPQ2013AGQ-5-AEC1-C769-ZMonolithic Power Systems
MPQ2013AGQ-33Monolithic Power SystemsDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.