- Jess***Jones
- 2026/04/17
Miljöinformation
MonolithicPower Systems Environmental Compliance D.pdfHtml -datablad
MPQ2013A.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.913 | $0.91 |
| 10+ | $0.776 | $7.76 |
| 30+ | $0.701 | $21.03 |
| 100+ | $0.617 | $61.70 |
| 500+ | $0.579 | $289.50 |
| 1000+ | $0.562 | $562.00 |
MPQ2013AGQ-5-Z tekniska specifikationer
Monolithic Power Systems Inc. - MPQ2013AGQ-5-Z Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Monolithic Power Systems Inc. - MPQ2013AGQ-5-Z
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Monolithic Power Systems |
| Spänningsavbrott (Max) | 1.1V @ 150mA |
| Spänning - utgång (min / fast) | 5V |
| Spänning - utgång (max) | - |
| Spänning - Ingång (Max) | 40V |
| Leverantörs Device Package | 8-QFN (3x3) |
| Serier | - |
| Skyddsfunktioner | Over Current, Over Temperature |
| Förpackning / Fodral | 8-VDFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Utmatningstyp | Fixed |
| Utgångskonfiguration | Positive |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal tillsynsmyndigheter | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ström - Tillförsel (Max) | 50 µA |
| Nuvarande - Quiescent (Iq) | 10 µA |
| Strömutgång | 150mA |
| Kontrollfunktioner | Enable |
| Basproduktnummer | MPQ2013 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Monolithic Power Systems Inc. MPQ2013AGQ-5-Z.
| Produktattribut | ||
|---|---|---|
| Artikelnummer | MPQ2013AGQ-5-Z | 06031C222MAT2A |
| Tillverkare | Monolithic Power Systems Inc. | KYOCERA AVX |
| Skyddsfunktioner | Over Current, Over Temperature | - |
| Spänningsavbrott (Max) | 1.1V @ 150mA | - |
| Antal tillsynsmyndigheter | 1 | - |
| PSRR | 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) | - |
| Förpackning / Fodral | 8-VDFN Exposed Pad | 0603 (1608 Metric) |
| Ström - Tillförsel (Max) | 50 µA | - |
| Spänning - utgång (max) | - | - |
| Basproduktnummer | MPQ2013 | - |
| Kontrollfunktioner | Enable | - |
| Utgångskonfiguration | Positive | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C (TJ) | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount, MLCC |
| Nuvarande - Quiescent (Iq) | 10 µA | - |
| Leverantörs Device Package | 8-QFN (3x3) | - |
| Strömutgång | 150mA | - |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - |
| Spänning - Ingång (Max) | 40V | - |
| Spänning - utgång (min / fast) | 5V | - |
| Utmatningstyp | Fixed | - |
Ladda ner MPQ2013AGQ-5-Z PDF -datablad och Monolithic Power Systems Inc. -dokumentation för MPQ2013AGQ-5-Z - Monolithic Power Systems Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.