- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
ISD4004 Series.pdfISD4004-08MS tekniska specifikationer
Nuvoton Technology Corporation - ISD4004-08MS Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Nuvoton Technology Corporation - ISD4004-08MS
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Nuvoton Technology Corporation |
| Spänning - Tillförsel | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Leverantörs Device Package | 28-SOIC |
| Serier | ChipCorder® |
| Samplingsfrekvens | 8kHz |
| Förpackning / Fodral | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utgångssignal | Analog - Single Ended |
| Oscillatortyp | Internal/External |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Messaging | Multiple |
| Gränssnitt | SPI |
| Ingångssignal | Analog - Differential |
| Filterpassband | 3.4kHz |
| Funktioner | Auto Mute |
| Varaktighet | 8 Min |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Nuvoton Technology Corporation ISD4004-08MS.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ISD4004-08MSY | ISD4004-08MSYI | ISD4004-08MSI | ISD4004-08MSIR |
| Tillverkare | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Messaging | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Oscillatortyp | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Filterpassband | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Utgångssignal | - | - | - | - |
| Ingångssignal | - | - | - | - |
| Varaktighet | - | - | - | - |
| Samplingsfrekvens | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner ISD4004-08MS PDF -datablad och Nuvoton Technology Corporation -dokumentation för ISD4004-08MS - Nuvoton Technology Corporation.
ISD4004-08MXISDDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.