- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $87.05 | $87.05 |
A3CJ-90B1-12EW tekniska specifikationer
Omron Automation and Safety - A3CJ-90B1-12EW Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Omron Automation and Safety - A3CJ-90B1-12EW
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Omron Automation |
| Spänningsvärde - DC | 30 V |
| Spänningsvärde - AC | 125 V |
| Typ | Standard, Illuminated |
| Avslutningsstil | Solder Lug |
| Byt funktion | On-Off, Off-On |
| Serier | A3C |
| Panelutskriftsmått | Circular - 12.00mm Dia |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 55°C |
| Monteringstyp | Panel Mount, Front |
| Mekaniskt liv | 100,000 Cycles |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Ingress Protection | IP40 |
| Belysningsspänning (Nominell) | 12 VDC |
| Belysningstyp, Färg | LED, White |
| Funktioner | - |
| Elektriskt liv | 100,000 Cycles |
| Current Rating (AMPS) | 1A (AC/DC) |
| Färg - Aktuator / Cap | White |
| Krets | DPST-NO/NC |
| Basproduktnummer | A3CJ-90B |
| Aktuator typ | Rectangular, Button |
| Aktuatormarkering | No Marking |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Omron Automation and Safety A3CJ-90B1-12EW.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | A3CJ-90A1-24EW | A3CJ-90A1-12EY | A3CJ-90A1-24EG | A3CJ-90B1-05EG |
| Tillverkare | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Byt funktion | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Panelutskriftsmått | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Belysningstyp, Färg | - | - | - | - |
| Elektriskt liv | - | - | - | - |
| Aktuatormarkering | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Mekaniskt liv | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Krets | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Belysningsspänning (Nominell) | - | - | - | - |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Färg - Aktuator / Cap | - | - | - | - |
Ladda ner A3CJ-90B1-12EW PDF -datablad och Omron Automation and Safety -dokumentation för A3CJ-90B1-12EW - Omron Automation and Safety.
A3CJ-90A1-05EGOmron Automation and SafetySWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
A3CT-501BOmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND BLACK
A3CT-500WOmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND WHITE
A3CJ5060Omron Automation and SafetyDUST-PROOF COVER
A3CT-500YOmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND YELLOW
A3CJ-90A1-05EYOmron Automation and SafetySWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
A3CT-500GOmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND GREEN
A3CT-500AOmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND BLUE
A3CJ-90B1-05EGOmron Automation and SafetySWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
A3CT-500ROmron Automation and SafetyCAP PUSHBUTTON ROUND RED
A3CT-5201Omron Automation and SafetyLEGEND PLATE
A3CJ-90A1-12EYOmron Automation and SafetySWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125VDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.