- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfAndra relaterade dokument
Packages FNL vs. NL.pdfPCN -design/specifikation
Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfH5089NLT tekniska specifikationer
Pulse Electronics - H5089NLT Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Pulse Electronics - H5089NLT
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Pulse Electronics |
| Vikt | 0.14 oz (3.99 g) |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 1:1 |
| Transformertyp | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Storlek / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) |
| Serier | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Induktans | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.295' (7.49mm) |
| ET (Volt-Time) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Pulse Electronics H5089NLT.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | H5089NLT | H5084NLST | H5084NLT | H5084NL |
| Tillverkare | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| ET (Volt-Time) | - | - | - | - |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| Transformertyp | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | LAN 10/100/1000 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.295' (7.49mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163' (4.14mm) |
| Induktans | - | 350µH | - | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Vikt | 0.14 oz (3.99 g) | - | 0.02 oz (0.57 g) | 0.02 oz (0.57 g) |
| Serier | - | - | - | - |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 1:1 | 1:1 | 1CT:1CT | 1CT:1CT |
| Storlek / Dimension | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600' L x 0.300' W (15.24mm x 7.62mm) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
Ladda ner H5089NLT PDF -datablad och Pulse Electronics -dokumentation för H5089NLT - Pulse Electronics.
H50850500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50910520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50850520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50870500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50850510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H508A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H5084NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
H50870510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50870520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H508A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H508A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H50900520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MMDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.