- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
T1, Cept, ISDN-PRI Xformers.pdfPCN -föråldring/ EOL
Multiple Devices 14/May/2012.pdfPE-68678T tekniska specifikationer
Pulse Electronics - PE-68678T Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Pulse Electronics - PE-68678T
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Pulse Electronics |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver |
| Transformertyp | - |
| Storlek / Dimension | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Serier | - |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Induktans | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| ET (Volt-Time) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Pulse Electronics PE-68678T.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | PE-68678NLT | PE-68678 | PE-68678NL | PE-68675 |
| Tillverkare | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | - | - | - | - |
| Transformertyp | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Induktans | - | - | - | - |
| ET (Volt-Time) | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
Ladda ner PE-68678T PDF -datablad och Pulse Electronics -dokumentation för PE-68678T - Pulse Electronics.
PE-68675Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68645Pulse Electronics
PE-68629NLPulse ElectronicsXFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:1 40UH
PE-68810TPulse Electronics
PE-68644Pulse Electronics
PE-68810Pulse Electronics
PE-68822TPulse ElectronicsIC CHIP
PE-68680NLPulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-68786Pulse Electronics
PE-68820Pulse Electronics
PE-68825NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.6/1.6MH
PE-68627TPulse ElectronicsCMC 4LN SMD
PE-68630Pulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68819Pulse ElectronicsDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.