- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Transformer Telecommunication Products.pdfT1054NL tekniska specifikationer
Pulse Electronics - T1054NL Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Pulse Electronics - T1054NL
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Pulse Electronics |
| Vikt | - |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 1:1.5CT |
| Transformertyp | T1/E1 (Single) |
| Storlek / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) |
| Serier | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Induktans | 1.2mH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.250' (6.35mm) |
| ET (Volt-Time) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Pulse Electronics T1054NL.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | T1054NL | T1052S12TCM | T1052S12TCL | T1052S12TEM |
| Tillverkare | Pulse Electronics | Eupec (Infineon) | EUPCE | Eupec (Infineon) |
| Serier | - | - | - | - |
| Transformertyp | T1/E1 (Single) | - | - | - |
| Storlek / Dimension | 0.500' L x 0.350' W (12.70mm x 8.89mm) | - | - | - |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 1:1.5CT | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.250' (6.35mm) | - | - | - |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C | - | - | - |
| ET (Volt-Time) | - | - | - | - |
| Paket | Tube | - | - | - |
| Induktans | 1.2mH | - | - | - |
| Vikt | - | - | - | - |
| Monteringstyp | Through Hole | - | - | - |
Ladda ner T1054NL PDF -datablad och Pulse Electronics -dokumentation för T1054NL - Pulse Electronics.
T1052S12TCMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N20TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N26TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N12TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N18TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N14TOFEupec (Infineon)IGBT Module
T1057Greenlee CommunicationsCONN ADAPTER RCPT SOC SIMPLEX
T1052S12TFMEupec (Infineon)IGBT Module
T1059N22TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1059N24TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T10581Switchcraft Inc.HANDLE FOR 1/4" COMM PHONE PLUG
T1052S12TEMEupec (Infineon)IGBT Module
T1052S12TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T1052S12TCLEUPCEIGBT Module
T1052S12TEBINFIENONIGBT Module
T1052S14TFNINFIENONIGBT Module
T1052S12TELINFIENONIGBT Module
T1052S12TFCINFIENONIGBT ModuleDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.