- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -förpackning
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfISL43142IB tekniska specifikationer
Renesas Electronics America Inc - ISL43142IB Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Renesas Electronics America Inc - ISL43142IB
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Renesas Electronics Corporation |
| Spänning - Tillförsel, Enkel (V +) | 2.7V ~ 12V |
| Spänning - Tillförsel, Dual (V ±) | ±2.6V ~ 6V |
| Byt tid (Ton, Toff) (Max) | 80ns, 30ns |
| Byt krets | SPST - NO/NC |
| Leverantörs Device Package | 16-SOIC |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paket | Bag |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max) | 65Ohm |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal kretsar | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Nuvarande - Läckage (IS (av)) (Max) | 1nA |
| Överhörning | -90dB @ 100kHz |
| Laddningsinjektion | 1pC |
| Matchning av kanal-till-kanal (& Delta; Ron) | 2Ohm |
| Kanalkapacitans (CS (av), CD (av)) | 7pF, 7pF |
| Basproduktnummer | ISL43142 |
| -3db bandbredd | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Renesas Electronics America Inc ISL43142IB.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ISL43142IBZ | ISL43142IBZ | ISL43142IB | ISL43142IB-T |
| Tillverkare | Intersil | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc |
| Serier | - | - | - | - |
| Byt krets | - | - | - | - |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| On-State Resistance (Max) | - | - | - | - |
| Byt tid (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kanalkapacitans (CS (av), CD (av)) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Överhörning | - | - | - | - |
| -3db bandbredd | - | - | - | - |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Nuvarande - Läckage (IS (av)) (Max) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Laddningsinjektion | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel, Enkel (V +) | - | - | - | - |
| Matchning av kanal-till-kanal (& Delta; Ron) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Ladda ner ISL43142IB PDF -datablad och Renesas Electronics America Inc -dokumentation för ISL43142IB - Renesas Electronics America Inc.
ISL43141WR5472Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
ISL43141WR5435Renesas Electronics America IncIC SWITCH SPST-NO X 4 65OHM
ISL43141IVZ-TRenesasDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.