- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -förpackning
2.73KHz.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $83.10 | $83.10 |
ISL8225MEVAL3Z tekniska specifikationer
Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Renesas Electronics Corporation |
| Spänning - utgång | 0.6V ~ 6V |
| Spänning - ingång | 4.5V ~ 20V |
| Utnyttjad IC / Del | ISL8225M |
| Medföljande innehåll | Board(s) |
| Serier | - |
| Regulator Topologi | Buck |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Utgångar och typ | 1, Non-Isolated |
| Huvudsyfte | DC/DC, Step Down |
| Frekvensomkoppling | - |
| Strömutgång | 30A |
| Styrelse typ | Fully Populated |
| Basproduktnummer | ISL8225 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Renesas Electronics America Inc ISL8225MEVAL3Z.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ISL8225MEVAL2Z | ISL8225MEVAL4Z | ISL8240MEVAL3Z | ISL8240MEVAL4Z |
| Tillverkare | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Serier | - | - | - | - |
| Styrelse typ | - | - | - | - |
| Huvudsyfte | - | - | - | - |
| Regulator Topologi | - | - | - | - |
| Frekvensomkoppling | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänning - utgång | - | - | - | - |
| Strömutgång | - | - | - | - |
| Utnyttjad IC / Del | - | - | - | - |
| Medföljande innehåll | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Utgångar och typ | - | - | - | - |
| Spänning - ingång | - | - | - | - |
Ladda ner ISL8225MEVAL3Z PDF -datablad och Renesas Electronics America Inc -dokumentation för ISL8225MEVAL3Z - Renesas Electronics America Inc.
ISL8215MIRZ-T7Renesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 12V
ISL8216MIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL8216MEVAL1ZRenesas Electronics America IncBOARD EVAL FOR ISL8216M
ISL8215MIRZ-TRenesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 0.6-12V
ISL8240MEVAL4ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULE
ISL8240MEVAL3ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULEDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.