- Jess***Jones
- 2026/04/17
Html -datablad
DW,EW,ZW,HW Series Datasheet.pdfDW-10-11-F-S-640 tekniska specifikationer
Samtec Inc. - DW-10-11-F-S-640 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Samtec Inc. - DW-10-11-F-S-640
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Samtec, Inc. |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | Flex Stack, DW |
| Row Spacing | - |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner | 10 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Längd - svans | 0.110" (2.794mm) |
| Längd - Stackhöjd | 0.640" (16.256mm) |
| Längd - post (parning) | 0.180" (4.572mm) |
| Längd - Total Pin | 0.930" (23.622mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | Gold |
| Färg | Black |
| Basproduktnummer | DW-10-11 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Samtec Inc. DW-10-11-F-S-640.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | DW-10-11-F-S-605 | DW-10-11-F-S-645 | DW-10-11-F-S-650 | DW-10-11-F-S-660 |
| Tillverkare | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. |
| Serier | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Row Spacing | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Längd - Total Pin | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Längd - post (parning) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Längd - Stackhöjd | - | - | - | - |
| Längd - svans | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner DW-10-11-F-S-640 PDF -datablad och Samtec Inc. -dokumentation för DW-10-11-F-S-640 - Samtec Inc..
DW-10-11-F-S-635Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-645Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-660Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-665Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-600Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-625Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-630Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-675Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-620Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-650Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-605Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-T-200Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-610Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-670Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-615Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-595Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-710Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-655Samtec, Inc..025" BOARD SPACERSDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.