- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $13.00 | $13.00 |
ZW-50-08-G-D-250-160 tekniska specifikationer
Samtec Inc. - ZW-50-08-G-D-250-160 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Samtec Inc. - ZW-50-08-G-D-250-160
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Samtec, Inc. |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | Flex Stack, ZW |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner | 100 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Längd - svans | 0.160" (4.064mm) |
| Längd - Stackhöjd | 0.250" (6.350mm) |
| Längd - post (parning) | 0.120" (3.048mm) |
| Längd - Total Pin | 0.530" (13.462mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | Gold |
| Färg | Black |
| Basproduktnummer | ZW-50-08 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Samtec Inc. ZW-50-08-G-D-250-160.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ZW-50-08-G-S-250-160 | ZW-50-08-L-D-200-150 | ZW-50-08-S-D-200-130 | ZW-50-08-G-S-200-100 |
| Tillverkare | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Längd - post (parning) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Längd - svans | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Längd - Total Pin | - | - | - | - |
| Row Spacing | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Längd - Stackhöjd | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
Ladda ner ZW-50-08-G-D-250-160 PDF -datablad och Samtec Inc. -dokumentation för ZW-50-08-G-D-250-160 - Samtec Inc..
ZW-49-10-T-D-354-177Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 98POS
ZW-48-15-S-S-340-200-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 48POS
ZW-50-07-T-S-200-115Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-50-08-L-D-200-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 100POS
ZW-50-08-S-D-200-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 100POS
ZW-50-08-G-S-200-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-50-08-S-T-205-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 150POS
ZW-48-11-G-D-590-176Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 96POS
ZW-48-15-S-S-340-200Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 48POS
ZW-50-07-T-S-250-090Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-50-08-S-D-227-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 100POS
ZW-48-20-G-D-780-220Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 96POS
ZW-50-08-T-S-200-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-48-13-T-S-945-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 48POS
ZW-50-08-G-S-200-090Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-50-08-S-D-260-145Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 100POS
ZW-50-08-G-S-250-160Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 50POS
ZW-48-13-S-D-863-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 96POSDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.