- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Miljöinformation
RoHS Declaration of Conformity.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $15.59 | $15.59 |
| 200+ | $6.22 | $1,244.00 |
| 500+ | $6.01 | $3,005.00 |
| 1000+ | $5.91 | $5,910.00 |
IT314 tekniska specifikationer
Schaffner EMC Inc. - IT314 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Schaffner EMC Inc. - IT314
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Schaffner EMC, Inc. |
| Vikt | 0.88 oz (25.08 g) |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 3:1:1 |
| Transformertyp | Data/Voice Coupling |
| Storlek / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) |
| Serier | IT |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Induktans | 35mH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.992' (25.20mm) |
| ET (Volt-Time) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Schaffner EMC Inc. IT314.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | IT314 | IT3205CE | IT3-300P-32H(04) | IT3-300P-38H(03) |
| Tillverkare | Schaffner EMC Inc. | RRAKIN | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 70°C | - | - | - |
| Storlek / Dimension | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) | - | - | - |
| Transformertyp | Data/Voice Coupling | - | - | - |
| Monteringstyp | Through Hole | - | Stacking | - |
| Vrider förhållandet - Primär: Sekundär | 3:1:1 | - | - | - |
| Serier | IT | - | IT3 | - |
| Paket | Tray | - | Tray | Tray |
| ET (Volt-Time) | - | - | - | - |
| Induktans | 35mH | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.992' (25.20mm) | - | - | - |
| Vikt | 0.88 oz (25.08 g) | - | - | - |
Ladda ner IT314 PDF -datablad och Schaffner EMC Inc. -dokumentation för IT314 - Schaffner EMC Inc..
IT3-300P/REMOVAL-CAPHirose Electric Co LtdCONN CAP
IT3010ERenesas Electronics America IncIT3010E
IT3-300P-38H(03)Hirose Electric Co LtdCONN INTERPOSER 300POS STACK
IT3012ERenesas Electronics America IncIT3012E
IT3205CE16.368MHZRAKON
IT3205EERAKON
IT3205CERRAKIN
IT3205CE 26.000MHzRAKON
IT3205CE 16.367667MHzRAKON
IT3205CE24.5535MHZRAKON
IT3205BE 24.5535RAKON
IT3205FERAKON
IT3205CE-16.369MHZRAKONDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.