- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
TA35 Rocker 2Pole Datasheet.pdfPCN -förpackning
Multiple Devices Packaging 20/Feb/2018.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $14.20 | $14.20 |
4435.0192 tekniska specifikationer
SCHURTER Inc. - 4435.0192 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som SCHURTER Inc. - 4435.0192
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Schurter |
| Spänningsvärde - DC | 60 V |
| Spänningsvärde - AC | 240 V |
| Serier | TA35 |
| Paket | Bulk |
| Antal poler | 2 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Belysningsspänning (Nominell) | 240V |
| Belysning | Red |
| Current Rating (AMPS) | 5A |
| Brytartyp | Thermal |
| Aktuator typ | Rocker |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som SCHURTER Inc. 4435.0192.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 4435.0191 | 4435.0193 | 4435.0194 | 4435.0196 |
| Tillverkare | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Brytartyp | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Belysning | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Belysningsspänning (Nominell) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Antal poler | - | - | - | - |
Ladda ner 4435.0192 PDF -datablad och SCHURTER Inc. -dokumentation för 4435.0192 - SCHURTER Inc..
4435.019SCHURTER Inc.CIR BRKR THRM 1A 240VAC 60VDC
4435.0189SchurterCIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC
4435.0184SchurterCIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDCDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.