- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $10.72 | $10.72 |
SIT1618AAF1-30S tekniska specifikationer
SiTime - SIT1618AAF1-30S Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som SiTime - SIT1618AAF1-30S
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | SiTime |
| Spänning - Tillförsel | 3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serier | SiT1618 |
| betyg | - |
| Programmerbar typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | LVCMOS, LVTTL |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd | 0.030" (0.76mm) |
| Fungera | Standby |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | - |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm |
| detaljerad beskrivning | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.5mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 8.5µA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Tillgänglig frekvensområde | 7.3728MHz ~ 48MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som SiTime SIT1618AAF1-30S.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SIT1618AAF1-33S | SIT1618AAF1-30E | SIT1618AAF1-30N | SIT1618AAF1-XXS |
| Tillverkare | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Programmerbar typ | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Produktion | - | - | - | - |
| Basresonatorn | - | - | - | - |
| Tillgänglig frekvensområde | - | - | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Fungera | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Frekvensstabilitet | - | - | - | - |
| Spridbandets bandbredd | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | - | - | - | - |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | - | - | - | - |
| detaljerad beskrivning | - | - | - | - |
| Ström - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Höjd | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
Ladda ner SIT1618AAF1-30S PDF -datablad och SiTime -dokumentation för SIT1618AAF1-30S - SiTime.
SIT1618AAF1-33NSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-28SSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-33ESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-25ESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-28ESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF2-18SSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-30NSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-18SSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-XXNSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-33SSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-28NSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-25SSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-30ESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-25NSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF2-18NSiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF2-18ESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-XXESiTimeOSC MEMS
SIT1618AAF1-XXSSiTimeOSC MEMSDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.