- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Andra relaterade dokument
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.652 | $0.65 |
SIT8008BCR23-33E-50.000000 tekniska specifikationer
SiTime - SIT8008BCR23-33E-50.000000 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som SiTime - SIT8008BCR23-33E-50.000000
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | SiTime |
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | SiT8008B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | HCMOS, LVCMOS |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 50 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.5mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 4.2mA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som SiTime SIT8008BCR23-33E-50.000000.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SIT8008BCR23-33E-50.000000 | SIT8008BCR23-33E-50.000000D | SIT8008BCR23-33E-50.000000E | SIT8008BCR2-30S |
| Tillverkare | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| betyg | - | - | - | - |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 4.2mA | 4.2mA | 4.2mA | 4.3µA |
| Paket | Strip | - | - | - |
| Absolut Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Serier | SiT8008B | SiT8008B | SiT8008B | SiT8008B |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | - |
| Frekvens | 50 MHz | 50MHz | 50MHz | - |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.5mA | 4.5mA | 4.5mA | 4.5mA |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Spänning - Tillförsel | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3V |
| Fungera | Enable/Disable | Enable/Disable | Standby (Power Down) | Standby |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.032" (0.80mm) | 0.032" (0.80mm) | - |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Produktion | HCMOS, LVCMOS | HCMOS, LVCMOS | HCMOS, LVCMOS | LVCMOS |
| Spridbandets bandbredd | - | - | - | - |
| Typ | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Basresonatorn | MEMS | MEMS | MEMS | MEMS |
Ladda ner SIT8008BCR23-33E-50.000000 PDF -datablad och SiTime -dokumentation för SIT8008BCR23-33E-50.000000 - SiTime.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.