- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $10.72 | $10.72 |
SIT8918AAR2-XXS tekniska specifikationer
SiTime - SIT8918AAR2-XXS Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som SiTime - SIT8918AAR2-XXS
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | SiTime |
| Spänning - Tillförsel | 2.5 V ~ 3.3 V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | SiT8918 |
| betyg | - |
| Programmerbar typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | LVCMOS |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd | 0.032" (0.80mm) |
| Fungera | Standby |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | - |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| detaljerad beskrivning | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Standby 4-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.7mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 8.5µA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Tillgänglig frekvensområde | 1MHz ~ 110MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som SiTime SIT8918AAR2-XXS.
| Produktattribut | ![]() |
|
|---|---|---|
| Artikelnummer | SIT8918AAR2-XXS | RN55C5303FB14 |
| Tillverkare | SiTime | Vishay Dale |
| Spridbandets bandbredd | - | - |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | - |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.7mA | - |
| betyg | - | - |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm | - |
| Serier | SiT8918 | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | - | - |
| Tillgänglig frekvensområde | 1MHz ~ 110MHz | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) | - |
| detaljerad beskrivning | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Standby 4-SMD, No Lead | - |
| Produktion | LVCMOS | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstyp | Surface Mount | - |
| Fungera | Standby | - |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 8.5µA | - |
| Höjd | 0.032" (0.80mm) | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead | Axial |
| Typ | XO (Standard) | - |
| Programmerbar typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) | - |
| Spänning - Tillförsel | 2.5 V ~ 3.3 V | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.090' Dia x 0.240' L (2.29mm x 6.10mm) |
| Basresonatorn | MEMS | - |
Ladda ner SIT8918AAR2-XXS PDF -datablad och SiTime -dokumentation för SIT8918AAR2-XXS - SiTime.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.