- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
SI512, SI513.pdfHtml -datablad
SI512, SI513.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $11.011 | $11.01 |
| 200+ | $4.394 | $878.80 |
| 400+ | $4.247 | $1,698.80 |
| 1000+ | $4.175 | $4,175.00 |
513ABB000345AAG tekniska specifikationer
Skyworks Solutions Inc. - 513ABB000345AAG Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Skyworks Solutions Inc. - 513ABB000345AAG
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Skyworks Solutions, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Storlek / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serier | Si513 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 6-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVPECL |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Höjd | 0.071" (1.80mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens - utgång 4 | - |
| Frekvens - utgång 3 | - |
| Frekvens - utgång 2 | - |
| Frekvens - utgång 1 | 75MHz, 150MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 43mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 18 mA |
| Basresonatorn | Crystal |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Skyworks Solutions Inc. 513ABB000345AAG.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 513ABB000345AAGR | 513ABB000104AAG | 513ABA000346AAGR | 513ABB000104AAGR |
| Tillverkare | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| betyg | - | - | - | - |
| Frekvens - utgång 1 | - | - | - | - |
| Höjd | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Produktion | - | - | - | - |
| Ström - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvensstabilitet | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Frekvens - utgång 4 | - | - | - | - |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Fungera | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Basresonatorn | - | - | - | - |
| Frekvens - utgång 2 | - | - | - | - |
| Frekvens - utgång 3 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Ladda ner 513ABB000345AAG PDF -datablad och Skyworks Solutions Inc. -dokumentation för 513ABB000345AAG - Skyworks Solutions Inc..
513ACA000439AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513BAA000644AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000439AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000594AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513ACA000594AAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
513BAA000644AAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 3.3V 6SMDDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.