- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
Si4133/23/22/13/12.pdfPcn andra
Skyworks Acquisition 9/Jul/2021.pdfSI4133-D-GMR tekniska specifikationer
Skyworks Solutions Inc. - SI4133-D-GMR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Skyworks Solutions Inc. - SI4133-D-GMR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Skyworks Solutions, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 2.7V ~ 3.6V |
| Typ | Frequency Synthesizer |
| Leverantörs Device Package | 28-QFN (5x5) |
| Serier | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång | 1:3 |
| Förpackning / Fodral | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Produktion | Clock |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inmatning | Crystal |
| Frekvens - Max | 1.8GHz |
| Delare / Multiplikator | Yes/No |
| Differential - Ingång: Utgång | No/No |
| Basproduktnummer | SI4133 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 5A991G |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Skyworks Solutions Inc. SI4133-D-GMR.
| Produktattribut | |||
|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SI4133-D-GMR | 1SMB8.0AT3 | 1SMB8.0AT3G |
| Tillverkare | Skyworks Solutions Inc. | onsemi | onsemi |
| Leverantörs Device Package | 28-QFN (5x5) | SMB | SMB |
| Inmatning | Crystal | - | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång | 1:3 | - | - |
| Basproduktnummer | SI4133 | 1SMB8.0 | 1SMB |
| Typ | Frequency Synthesizer | Zener | Zener |
| Frekvens - Max | 1.8GHz | - | - |
| Produktion | Clock | - | - |
| PLL | Yes | - | - |
| Differential - Ingång: Utgång | No/No | - | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C | -65°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Serier | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | 2.7V ~ 3.6V | - | - |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Antal kretsar | 1 | - | - |
| Delare / Multiplikator | Yes/No | - | - |
| Förpackning / Fodral | 28-VFQFN Exposed Pad | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB |
Ladda ner SI4133-D-GMR PDF -datablad och Skyworks Solutions Inc. -dokumentation för SI4133-D-GMR - Skyworks Solutions Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.