- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
xxBxxDHFx Drawing.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfGBB38DHFR tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - GBB38DHFR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - GBB38DHFR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.050" (1.27mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 38 |
| Antal positioner | 76 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Isolering | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | Board Lock |
| Kontakt typ | Hairpin Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | GBB38 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions GBB38DHFR.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GBB38DHBR | GBB38DHFD | GBB38DHFN | GBB38DHFT |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
| Kort typ | - | - | - | - |
| Läsa upp | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Antal positioner / Bay / Row | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Korttjocklek | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Material - Isolering | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kön | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
Ladda ner GBB38DHFR PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för GBB38DHFR - Sullins Connector Solutions.
GBB38DHHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.